Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Koncerti i Vjenes

Debati për koncertin e 2 janarit, reagon Ambasada e Austrisë: Në Tiranë vijnë anëtarë të Ansamblit dhe Filarmonisë, ja ç’ndodhi me biletat

Ambasada e Austrisë në Tiranë është detyruar të reagojë pas debateve të krijuara rreth koncertit që do të organizohet më 2 janar. ...

Tenori i njohur tregon të vërtetën e koncertit të 2 janarit: Nuk do vijë filarmonia e Vjenës, politika ‘show’ me talentin e Dolit

Tenori i njohur Agim Hushi ka reaguar për koncertin e 2 janarit që do të zhvillohet në Tiranë, ku sipas kryeministrit Edi Rama, do...

Interes i lartë për koncertin e 2 janarit, biletat shiten në kohë rekord

Koncerti i Shkëlzen Dolit më 2 janar në Tiranë ka ngjallur interest ë madh për qytetarët. Në pallatin e Kongreseve ditën e djeshmë është...

Për çfarë mbahet gjithë kjo radhë të shtunën në Tiranë? (Foto)

Koncerti i Shkëlzen Dolit më 2 janar në Tiranë duket se ka ngjallur interest ë madh për qytetarët. Në pallatin e...

Lajmet e fundit