Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncerte

Eksperimenti i rrezikshëm i Gjermanisë, 4000 njerëz në 3 koncerte për të testuar përhapjen e koronavirusit

Shifrat e infektimeve me koronavirus po rriten çdo ditë në Gjermani, por autoritetet vendase kanë vendosur të ndërmarrin një eksperiment vërtet të rrezikshëm. ...

Renis Gjoka sfidon nga Drimadhes, koncert në 1 të drekës: Kemi mijëra euro humbje! Kjo është paaftësi

“Virusi vjen n'8 t darkës, ne na vjen zëri n'1 t drekës. Të shtunën. Drymades. ora 13:00”. Kështu njofton koncertin e tij...

Sëmuret Ariana Grande, këngëtarja anulon koncertet

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka anuluar koncertin e saj në Florida. Shkak për këtë janë bërë problemet shëndetësore. Këngëtarja ka...

Ledri Vula jep lajmin e papritur për fansat, ç’ka ndodhur me këngëtarin

Ledri Vula është një ndër reperat shqiptarë të të suksesshëm. Ai pëlqehet shumë nga publiku dhe sidomos nga vajzat për shkak të pamjes së...

Elvana Gjata i rikthehet koncerteve, nuk do ta besoni sa i ka kushtuar veshja ‘Louis Vuitton’

Këngëtarja Elvana Gjata i është rikthyer së fundmi koncerteve. Elvana ka realizuar një koncert në Zvicër ku është shfaqur e veshur...

U bënë prindër disa ditë më parë, Mozzik dhe Loredana i rikthehen koncerteve

Vetëm para pak ditësh ccifti shumë i përofolur i shoëbizz-it shqiptar Mozzik dhe Loredana u bënë prindër. Në jetë erdhi vogëlushja...

Risitë e këtij sezoni turistik, Rama publikon fotoalbumin e koncerteve

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me publikimin e një fotoalbumi  të Asamblit Kombëtar të Këngëve e Valleve në Gjirokastër. ...

Mozzik ka një lajm të keq për të gjithë dashamirësit e muzikës së tij

Reperi i “Madam” sapo i ishte rikthyer skenës me koncerte pas disa muajsh mungesë. Me një postim në Instagram, Mozzik u...

Këngëtari shqiptar në turne muzikore me këngëtaren e famshme (FOTO)

Këngëtari me origjinë shqiptare është kthyer së fundmi në një nga figurat më të dashura për publikun. Bëhet fjalë për Stanaj...

“Erashka e Harpave”, vjen në Shqipëri orkestra e parë në botë vetëm me harpa. Tur koncertesh në Tiranë e Vlorë

Erashka e harpave, “Ventaglio d’Arpe” një nga orkestrat e para në botë vetëm me harpa, vjen me një tur koncertesh për herë të parë...

Lajmet e fundit