Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
8.8kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

koncert

Aurela e fundit e Mohikanëve

Nga Zefina Hasani E zhurmoi Tiranën këtë javë me një ngjarje të madhe muzikore. Jo vetëm pse mblodhi miqtë e shumtë, jashtëzakonisht të shumtë, për...

“Ricchi e Poveri” vijnë në Shqipëri, grupi i famshëm italian do të këndojnë në Vlorë hitet e viteve ‘80

“Ricchi e Poveri” vijnë në Shqipëri, grupi i famshëm italian do të këndojnë në Vlorë hitet e viteve ‘80”, grupi i famshëm i pop-it...

Spektakël fishekzjarresh në sheshin “Skënderbëji”, zbulohet agjenda e festimeve natën e Vitit të Ri

Për natën e ndërrimit të viteve, Bashkia e Tiranës ka zgjedhur që ta presë së bashku me qytetarët në sheshin “Skënderbej”, me një koncert...

Sherri i dhunshëm në koncert, reagon Noizy: Ndodhi për shkak të disa…

Reperi Noizy ka reaguar pas lajmit për sherrin e dhunshëm në një koncert në Zvicër. Knëgëtari tha se gjithçka ka ndodhur për shkak të disa...

VIDEO/ Sherr në koncertin e Noizyt në Zvicër, reperi bie përtokë

Një sherr i madh ka ndodhur në një koncert të reperit Noziy në Zvicër. Disa video të postuara në rrjetet sociale tregojnë sherrin, ndërsa nga...

Çfarë po ndodh në samitin e BE, korografi “Hip Hop” dhe valle tradicionale, liderët europianë të buzëqeshur ndjekin performancat

E teksa në protestën e PD ka tensione dhe u qëllua me grusht Sali Berisha në protestë, në samitin e BE është një atmosferë...

Mbi 300 artistë, bandat e ushtrive të Shqipërisë, Kosovës, NATO dhe SHBA koncert bamirësie për Ukrainën në Tiranë

Bandat e ushtrisë së Shqipërisë, Kosovës me vendet e NATO dhe SHBA janë duke zhvilluar një koncert në Tiranë. Koncerti është për bamirësi që do...

Dua Lipa ndan momente pikante nga koncerti në Tiranë: 200 mijë njerëz, shfaqja jonë më e madhe në ditën e Pavarësisë!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar disa foto nga koncerti madhështor që mbajti në datën 28 nëntor në Tiranë, në  110...

PAMJE/ Pritjes i vjen fundi, Dua Lipa ngjitet në skenë dhe ELEKTRIZON Tiranën

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, është ngjitur në skenë dhe ka elektrizuar Tiranën mbrëmjen e sotme. Ajopo mban një koncert në sheshin “Skënderbej” në...

“Me ty shpirtin kemi sot, o flamuri më i bukur në bot!” Sheshi Skëndërbej i mbushur plot, ja çfarë po ndodh në koncertin e...

Qindra shqiptarë janë mbledhur bashkë dhe po festojnë në Sheshin Skëndërbej. Koncerti sapo ka filluar dhe ajo që e hapi ishte këngëtarja Elvana Gjata...

Lajmet e fundit