Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncert per skenderbeun rome

Koncert madhështor për Skënderbeun në Romë, merr pjesë edhe Dua Lipa

Dua Lipa dhe Ermal Meta janë mes dhjetra personazheve të famshëm shqiptarë që do të marrin pjesë në një koncert madhështor në 550 vjetorin...

Lajmet e fundit