Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncensione

ATA hanë, NE rrimë

Shkruan Sonila Meço:   Anullime konçesionesh për parregullsi e shkelje ligjore, që i kanë dhënë vetë, fajësime konçesionarësh për vjedhje kolosale,...

Rruga e Kombit, dy kompani paraqesin ofertat për koncesionin

Në afatin e fundit të paraqitjes së ofertave për koncesionin e rrugës së Kombit, dy kompani i kanë dorëzuar ato pranë Ministrisë së Transportit....

Targat me çip të makinave, tërhiqet papritur nga koncesioni kompania ”Porta Saber Albania”

Tërhiqet papritur kompania ''Porta Saber Albania'' nga konsesioni për targat me çip të makinave. Nuk dihen arsyet pse kompania ka shfaqur dëshirën për të...

Targat me çip koncesioni më i ri, ja sa do të paguajnë shoferët për instalimin e tij

Sistemi i targave me çip ishte i panjohur në Shqipëri në fillim të vitit 2014, kur ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto e prezantoi si...

Koncensioni i TVSH, zbardhen termat e marrëveshjes me kompaninë kineze

Specialistët e Ministrisë së Financave dhe përfaqësuesit e kompanisë M.POS të regjistruar në Hong Kong e cila synon të aplikojë teknologjinë për gjurmimin e...

Organizata “Reago” “zbulon” planin sekret të Sorosit për falimentimin e Shqipërisë

Organizata opozitare “Reago” thotë se ka zbuluar planin sekret të miliarderit George Soros “për të falimentuar Shqipërinë” me ndihmën e politikanëve shqiptarë. ...

Lajmet e fundit