Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

koncension

Rama e shkarkoi, Gjiknuri shpall koncensionin e fundit me vlerë 58 MILION EURO

Në pritje të dekretit për shkarkim, Ministri Gjiknuri, në datë 31 dhjetor shpall koncesion për Termocentralin e Vlorës. Ky është prokurimi i fundit për...

Aeroporti i Kukësit jepet me konçension, ja kush është kompania e vetme në garë! Investim 8 mln EURO

Një kompani e vetme është në garë për të marrë me konçension Aeroportin e Kukësit. Ndërkaq, ministria e Energjisë dhe Infrastrukturës...

Qeveria vulos gjithçka, miraton kontratën për Rrugën e Arbrit (Kompania që e merr në dorë- 240 mln euro investim)

Zyrtare- Qeveria miraton kontratën për Rrugën e Arbrit. Kontrata e firmosur në Shkurt mes Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë dhe...

Mbetet “pezull” koncesioni TVSH; termat shkojnë për rishikim te FMN

Ndonëse Ministria e Financave kishte deklaruar se deri në fund të shkurtit do të shpallnin tenderin për partneritet publik privat për platformën teknologjike që...

Cani njofton koncensionin e ri 110 milionë euro, cila është kompania e favorizuar

Shkëlqim Cani, ministri i Financave njoftoi sot se një koncension i ri do të realizohet për sistemin e ri elektronik të menaxhimit të TVSH-së...

Lajmet e fundit