Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komuniteti rom dhe egjiptian zhvillon panairin e agrobiznesit

Për të gjashtin vit radhazi, komuniteti rom dhe egjiptian zhvillon panairin e agrobiznesit në Lushnje

Për të gjashtin vit radhazi përfaqësues të komunitetit rom dhe ai egjiptian nga Lushnja, Divjaka dhe Fieri kanë organizuar në Sheshin Qendror të qytetit...

Lajmet e fundit