Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Komuniteti Politik

Edi Rama ndan foton familjare, mes liderëve europianë në Pragë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto familjarë të zhvilluar sot në Pragë, ku ai është rreshtuar mes liderëve europianë, për prezantimin e Komunitetit...

Mblidhet në Pragë Komuniteti Politik Europian, Rama: Shpresojmë të mos kemi kriza të tjera për të bërë mbledhje të tjera si kjo…

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Pragë, ku do të organizohet mbledhja e Komunitetit Politik Europian dhe do të diskutohen një sërë çështjesh me...

Lajmet e fundit