Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

KOMUNITETI MUSLIMAN

Komuniteti Musliman shpërndan mish kurbani te qindra familje në nevojë

Komuniteti Musliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Medresenë e Tiranës kanë realizuar bërjen dhe shpërndarjen e mishit të kurbaneve tek qindra familje. ...

Lajmet e fundit