Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Komuniteti Bektashi

Lufta ndaj ekstremizmit, komuniteti bektashi vlerësohet me dekoratë nga SHBA

Komuniteti bektashian dhe Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve është vlerësuar ditën e sotme me dekoratë nga amerikanët. Vlerësimi i dhënë për Kryegjyshatën...

Lajmet e fundit