Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komunistet

5 Maj, komunistët homazhe me portretin e Enver Hoxhës te varrezat ‘Dëshmorët e Kombit’

Ashtu siç bëjnë çdo vit edhe këtë 5 Maj, përfaqësues të Partisë Koministe kanë zhvilluar homazhe te varrëzat 'Dëshmorët e Kombit' me portretin e...

Deklasifikimi i dokumenteve komuniste, gazetari: Do zbardhen prapaskenat e krijimit të PD-së

Deklasifikimi i qindra mijëra dokumentave dhe dosjeve të periudhës komuniste, për gazetarin dhe ish deputetin socialist Alfred Peza do të nxjerrë shumë të vërteta...

FOTO/ Krah Alibeajt portreti i Mehmet Shehut, gazetari: Do hajë dru (HISTORIA- Kur Basha bashkoi votat me Hysni Milloshin)

Gazetari Ardit Rada publikon një foto ku krah deputetit të PD Enkelejd Alibeaj shfaqet portreti i Mehmet Shehut. Kjo, në vazhdën e...

Godet sërish Kreshnik Spahiu: Popull pa memorje, Basha e fitoi bashkinë me komunistët

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi dhe ish-aleati i Lulzim Bashës, Kreshnik Spahiu përmes një statusi në Facebook ironizon përleshjen mes një grupi të...

“Hija e tyne asht e rand”: Komunistët e vranë, pasardhësit po i shembin kullën

Përmes një statusi në rrjetet sociale, këshilltari i kryetarit të Bashkisë Lezhë, Altin Mema, ka reaguar ashpër pas shembjes së kullës së heroit të rezistencës...

Lajmet e fundit