Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komunikimi javore

Rama në “Komunikimin e Javës”: Ekonomia është futur në rrugën e duhur, për zgjedhjet kemi ende kohë për të folur (VIDEO)

Kryeminsitri Edi Rama në “Komunikimin Javor” ka foluar për situatën ekonomike në Shqipëri, për zhvillimin ndër vite dhe atë çfarë pritet në vijim. Sipas...

Lajmet e fundit