Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komunikimi i javes

Çështja Tahiri, Rama jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhë nesër në orën 8:30

Kryeministri Edi Rama sapo ka publikuar në profilin e tij në facebook, njoftimin se komunikimi i përjavshëm javor do të shtyhet për ditën e...

Rama tregon “dy historitë e suksesit” që i hapin rrugë çeljes së negociatave me BE-në

Edi Rama shprehet i bindur për çeljen e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian në mesin e vitit tjetër, dhe këtë garanci kryeministri e...

Edi Rama rikthehet në Kryeministri, del “Live” dhe bën njoftimin e rëndësishëm: Prisni vetëm 2.7 ditë

Kryeministri Edi Rama është rikthyer në zyrën e tij, nga ku edhe ka nisur sërish pjesën e parë të “rubrikës” “Komunikimi i Javës”. ...

Në komunikimin javor Rama flet për turizmin dhe “Rilindjen urbane”, ja si ndryshon ai, tani që do qeveriset pa koalicion

Kryeministri Edi Rama duke folur gjatë komunikimit të përjavshëm javor me ndjeksit e tij në rrjetet sociale, këtë herë ka zgjedhur si temë, turizmin...

Rama sot i sqaron të gjitha: Ja kur do merrni vesh arsyet e shkarkimeve

Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes urgjente të kryeministrit Edi Rama me kabinetin qeveritar u bënë me dije emrat e 4 ministrave të cilët do...

Kryeministri Rama: Çadra nuk do ju mbrojë nga Reforma në Drejtësi dhe Vetingu

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sot gjatë “Komunikimit të Javës” protestën e opozitës duke thënë se kërkesa për zgjedhje të lira dhe të ndershme...

Deklarata e kryeministrit për grabitjen në Rinas, Ristani: Rama zbuloi disa autorë

Deputeti Arben Ristani ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës lidhur me grabitjen e parave të një banke në që po transportoheshin drejt aeroportit....

Blushi për Ramën te “Komunikimi i Javës”: Spikeri kinez i Radio Kryeministrisë

Ben Blushi ironizon kryeministrin Edi Rama duke thënë se për çdo problem tenton të bëjë me faj të tjerët. Blushi ka...

Televizioni informativ i pret fjalën Ramës pasi nisi të sulmojë mediat

Në “Komunikimin e Javës” nga kryeministri Edi Rama, sot kaën qenë në objektiv sulmi mediat të cilat pasqyruan gjerësisht grabitjen spektakolare e mbi 3...

Grabitja e parave të bankës, Rama sulmon ashpër mediat: Akuza dhe baltosje ekstreme (Video)

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Policia e Shtetit nuk ka gisht në grabitjen e miliona dollarëve të bankës duke fajësuar kompaninë e transportit...

Lajmet e fundit