Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komunikim

‘Dialog vetëm me deputetët e rinj’, Balla: Basha dhe Kryemadhi të rifillojnë komunikimin me të vetët në Kuvend

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka folur ditën e sotme në studion e News 24 për zgjidhjen e ngërçit politik në...

Komunikimi ndryshe i Dumës nga auditori: Studentët i dhanë leksion ‘parisë’

Deputetja demokrate, Grida Duma e cila është edhe pedagoge pranë univeristetit të Shkencave Sociale ka publikuar një video live nga auditorët bosh. ...

Lajmet e fundit