Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komuna vergo

Lidhi 178 kontrata qiraje për 99 vjet, kallëzohet në Prokurori ish kryetari i Komunës (Detaje)

Ish kryetari i Komunës Vergo në Delvinë është kallëzuar në Prokurori nga Kontrolli i Lartë i Shtetit pas auditimit në Bashkinë Delvinë dhe ish...

Lajmet e fundit