Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komuna parisit

Blindohet Komuna e Parisit, forca të shumta rrethojnë zonën (VIDEO)

Uniformat blu blindojnë 'Komunën e Parisit' në Tiranë.  Forca të shumta nga RENEA dhe FNSH kanë rrethuar zonën përreth duke mos lejuar...

Lajmet e fundit