Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

komuna e parisit

Rezulton fals alarmi për bombë në qendrën tregtare në Tiranë

Një alarm për bombë është dhënë mbrëmjen e sotme në një qendër tregtare në Tiranë. Qendra ndodhet në zonën e Komunës së Parisit dhe...

Atentati te “Komuna e Parisit” ndaj biznesmenit, zbardhen detaje për konfliktin që ka patur

Zbardhen detaje rreth atentatit ndaj ndërtuesit. Sipas të dhënave të policisë zbardhet një nga pistat e konfliktit që çoi në atentatin ndaj Lulzim Kazanit....

Atentat te “Komuna e Parisit”, plagoset biznesmeni

Një person ka mbetur i plagosur pasi ndaj tij është qëlluar me armë zjarri. Policia ka njoftuar se i plagosur ka mbetur shtetasi Lulëzim...

Çfarë e shtyu 35 vjeçarin të vjedhë makinën e Drejtorisë së Doganave dhe të përplasë patrullat e policisë (Detaje)

Policia e Tiranës ka dhënë detaje rreth ngjarjes së ndodhur sot në mbrëmje në kryeqytet ku një person i cili kishte grabitur një makinë,...

Atentati me tritol, zbardhet dëshmia e biznesmenit Suli: Porosia u dha nga burgu

Për biznesmenin 53 vjeçar porositësit e atentatit të dështuar janë vëllezërit Sulo, me të cilët ka një konflikt 7 vjeçar, i krijuar për ndërtimin...

Lajmet e fundit