Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

komuna e parisit

Superoperacioni i FNSH dhe RENEAS te Komuna e Parisit, VIDEO e arrestimit të të fortit të Shkodrës

Braush Bregu dhe një mik i tiji i cili e ndihmonte t' i fshihej policisë, u arrestuan sot në mesditë në Komunën e Parisit...

RENEA dhe FNSH blinduan Komunën e Parisit, policia jep DETAJE (KUSH U ARRESTUA-EMRI-VIDEO)

Mesditën e sotme forca të shumta policie blinduan 'Komunën e Parisit' në Tiranë.  Policia bën me dije se forcat RENEA dhe...

Rrëzohet kamioni te Komuna e Parisit në Tiranë, po transportonte inerte (FOTO)

Një kamion i tonazhit të rëndë është rrëzuar pasditen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Siç shihet...

Atentati te “Komuna e Parisit”, policia identifikon autorin (Detaje)

Policia e Tiranës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e plagosjes me armë te “Komuna e Parisit” mbrëmjen e së mërkurës. ...

Përplasen dy makina te “Komuna e Parisit”, i plagosuri 20 minuta i shtrirë në tokë në pritje të ambulancës

Një aksident raportohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit në Tiranë.   Newsbomb.al mëson se dy makina janë përplasur...

Plagosën 27-vjeçarin me thikë te “Komuna e Parisit”, ARRESTOHEN autorët babë e bir (EMRAT)

 Arrestohen autorët babë e bir, të cilët plagosën një 27 vjeçar mbrëmjen e djeshme në zonë e “Komunës së Parisit” në Tiranë. ...

Sherr me thika në Tiranë, babë e bir plagosin 26 vjeçarin

Një konflikt mes tre personave ka degraduar deri në nxjerrjen e armëve të ftohta në kryeqytet mbrëmjen e sotme, ku ka mbetur i plagosur...

Grabitje te banka e nivelit të dytë në Tiranë, dy persona me motor e skafandra i marrin qesen me para pronarit të firmës

Grabitje te një bankë e nivelit të dytë te Komuna e Parisit në Tiranë. Mësohet se një përfaqësues i një firme...

Policia aksion në Tiranë, ndëshkon 83 shoferë te “Komuna e Parisit” (DETAJE)

Policia vijon aksionin me kontrolle për të ndëshkuar të gjithë ata që parkojnë mjetet në vendet e gabuara. Referuar ankesave...


Lajmet e fundit