Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

komuna e parisit

Lirohet nga qelia Adiola Lakra, 26-vjeçarja që nxori në pritë Hekuran Billën tek Komuna e Parisit

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu 26-vjeçaren, Adiola Lakra, e cila u arrestua pas vrasjes së Hekuran Billës tek Komuna e Paristit, në...

Aksident te “Komuna e Parisit”, shoferja përplas fëmijën 8 vjeç

Nuk kanë të ndalur aksidentet ditën e sotme në vendin tonë. I fundit është shënuar para pak minutash në “Komunën e Parisit”. Një mjet...

EKZEKUTIMI TE KRISTALI/ Hekuran Billa kishte 5 ditë që ishte kthyer nga Belgjika, vrasësit e kishin ruajtur gjatë gjithë kohës (DETAJE TË REJA)

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 40 vjeçarit Hekuran Billa, mbrëmjen e djeshmem rreth orës 22:00 në zonën e Komunës së Parisit, pranë...

Vodhën mbi 250 milionë lekë te Komuna e Parisit, zbardhet dëshmia e autorëve: E njihnim biznesmenin, u habitëm edhe vetë kur…

Donald Hoxha dhe Gentian Kame janë dy autorët e vjedhjes së më shumë se 250 milionë lekëve të biznesmenit Flamur Behi, të cilët janë...

Shkrumbohen dy makina te ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë (FOTO)

Sot në orët e para të mëngjesit dy makina janë përfshirë nga flakët në lagjen “Komuna e Parisit” në kryeqytet, raporton newsbomb.al. ...

Lëviznin me taksi, policia ndalon 3 të rinj në ‘Komunën e Parisit’

3 persona u ndaluan ditën e sotme nga policia e Tiranës ditën e sotme në zonën e ‘’Komunës së Parisit’’. Të...

Aksioni te Komuna e Parisit, Vangjeli: Na ka ruajtur Zoti pa ndodhur një hata

Analisti Lorenc Vangjeli ka folur në studion e 'Opinion' për aksionin që u zhvillua në zonën e Komunës së Parisit ditën e shtunë në...

Operacioni special te Komuna e Parisit, Artan Hoxha jep detaje: Kishte informacion për përplasje, ja kë po kërkonin në të vërtetë

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për operacionin special të zhvilluar dy ditë më parë nga RENEA dhe FNSH te Komuna...

Superoperacioni i FNSH dhe RENEAS te Komuna e Parisit, VIDEO e arrestimit të të fortit të Shkodrës

Braush Bregu dhe një mik i tiji i cili e ndihmonte t' i fshihej policisë, u arrestuan sot në mesditë në Komunën e Parisit...

Lajmet e fundit