Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

komuna e parisit

SHPËRTHIMI te Komuna e Parisit/ “Range Rover-i” hidhet në erë me TRITOL, makina ishte parkuar poshtë një pallati (FOTO)

Një “Range Rover” ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në zonën eKomunës së Parisit. Mësohet se mjetit me targa AA 199 YS ka qenë i parkuar...

Shpërthim i fuqishëm te Komuna e Parisit në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një makinë,...

U plagos me armë tek “Komuna e Parisit”, Redi Balla shok me Kozakun dhe këngëtarin Marin

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme tek “Komuna e Parisit”, ku mbeti i plagosur 22-vjeçari Redi...

EMRI/Të shtënat te Komuna e Parisit, policia njoftim zyrtar: 22 vjeçari u plagos brenda mjetit të tij, po punohet për identifikimin dhe kapjen e...

Një plagosje me armë zjarri ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Policia njofton se i plagosur ka mbetur 22...

PAMJE TË FRIKSHME te Komuna e Parisit!!! Mercedesi luksoz del nga rruga dhe përfundon në dyqan, shoferi “ia mbath” pas aksidentit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Ka...

Pas skandalit me TIMS, lihen të lirë Viktor Marku dhe Sebastiano Mali, të akuzuar për vrasjen e Hekuran Billës te “Komuna e Parisit”

Viktor Marku dhe Sebastiano Mali të cilët ishin si të dyshuarit kryesor për vrasjen e Hekuran Billës janë lënë të lirë. Bëhet me dije se...

Policia shoqëron një person, kërcënoi gjyqtaren e Tiranës (EMRI)

Një person është shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, pasi ka kërcënuar një gjyqtare në kryeqytet. Newsbomb.al mëson se personi i shoqëruar është...

Situatë e pazakontë në Tiranë/ Djali s’përmbahet dhe tenton të futet me forcë në dyqan, e dashura telefonon policinë: Alo…më ndihmoni!

Një situatë e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet. Një djalë ka tentuar të futet me forcë në ambientet e brendshme të...

Ekzekutimi i Hekuran Billës, Prokuroria e Tiranës kërkon zgjatje të afateve të hetimit për dy të arrestuarit

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar zgjatje të afateve të hetimit për Sebastian Malin dhe Viktor Markun, që akuzohen për ekzekutimin e Hekuran Billës në...

Aksident i frikshëm te Komuna e Parisit, Audi luksoz përplas motorin, kalimtarët i matin pulsin shoferit që dergjet në tokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite te Komuna e Parisit në Tiranë. Një makinë tip Audi A8 ka përplasur rëndë një person...

Lajmet e fundit