Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

komuna e parisit

Tre pronarët dhe shtatë klientë, Policia zbulon lokalin ku luhej poker te “Komuna e Parisit”

Një ambient i përshtatur për zhvillimin e veprimtarive të palejuara, është zbuluar nga Policia e Tiranës në zonën e "Komunës së Parisit". Në pranga...

Dy të vdekur në Tiranë: 33 vjeçari hidhet nga kati i dytë, te Komuna e Parisit kalimtarët gjejnë një person të pajetë

Dy persona kanë ndërruar jetë brenda pak orëve në Tiranë, këtë të hënë. Policia informon se një 33 vjeçar ka ndërruar jetë në Farkë...

“Shqiponjat” prangosin 44 vjeçarin te “Komuna e Parisit”: Mbante pistoletë pa leje në makinë (EMRI)

Një 44 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Forcat "Shqiponja" në Tiranë, pasi gjatë kontrollit të mjetit të tij u gjet një...

Kishin thyer “arrestin në shtëpi”, dy të dënuar arrestohen te Komuna e Parisit (EMRAT)

Mehmet Lamko dhe Elsi Balla janë arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit nr.2 në Tiranë, pasi kishin thyer masën e sigurisë "Arrest në shtëpi". Sipas...

Nuk respektojnë vijat e bardha, droni “kap mat” shoferët te Komuna e Parisit

Fushata e Policisë Rrugore të Tiranës për ndërgjegjësimin e shoferëve për të respektuar vijat e bardha, është zhvendosur dje dhe në zonën e Komunës...

Aksident me vdekje në Tiranë, makina përplas 70 vjeçarin te “Komuna e Parisit”

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme te "Komuna e Parisit" në Tiranë, ku një 70 vjeçar është përplasur për vdekje nga...

67 vjeçari ndërron jetë në mes të rrugës te Komuna e Parisit, Policia: Dyshohet se vuante nga tensioni

Një burrë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si "Komuna e Parisit". Ai ka qenë duke ecur në...

Parukeria te “Komuna e Parisit” bazë për shpërndarjen e hashashit, Policia arreston pronaren dhe shpall në kërkim bashkëpunëtorin

Pronarja e një parukerie në Tiranë është arrestuar në kushtet e flagrancës nga blutë e kryeqytetit, ndërsa bashkëpunëtori i saj është shpallur në kërkim,...

E reja tenton të hidhet nga pallati te “Komuna e Parisit”, policia drejt vendngjarjes

Një 26-vjeçare ka tentuar të hidhet nga banesa e saj në zonën e "Komunës së Parisit", mbrëmjen e sotme në Tiranë. Policia ka mbërritur tashmë...

Aksident te Komuna e Parisit, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te Komuna e Parisit, ku një automjet është kthyer përmbys në mes të rrugës. Në automjet ishte vetëm shoferi,...

Lajmet e fundit