Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komsioni i veneciasw

VETTINGU i POLITIKANËVE/ Komisioni i Venecias miraton opinionin përfundimtar: Nuk ka udhëzime dhe masa të përshtatshme

Në opinionin e miratuar në 14 dhjetor Komisioni i Venecias i Këshillit të Evropës shprehet se projektlijget për ndryshime kushtetuese që autorizojnë hetimin e...

Lajmet e fundit