Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komshinjte

‘Lulzim Bashën nuk e duan komshinjtë’, dalin të dhënat: Prej 1974 jeton në shtëpinë e prindërve! Kush janë 3 vajzat ‘makth’ i kryedemokratit (E...

Prej mujash opozita ka dalë nga Parlamenti dhe vendi për pasojë është futur në një krizë të thellë politike. Teksa kryeministri Edi Rama bën...

Lajmet e fundit