Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komshi

Plagosën me mjete të forta komshiun dhe djalin e tij, arrestohen 2 vëllezërit në Peshkopi

Policia ka njoftuar se ka arrstuar dy vëllezër në Peshkopi, pasi kanë plagosur me mjete të forta komshijtë e tyre. Bëhet...

Lajmet e fundit