Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kompromisi

Mini-shengeni ballkanik dhe Kosova, Vuçiç: Kërkojmë kompromis me shqiptarët  

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka deklaruar se është i gatshëm që të vendosë një kompromis me shqiptarët. Me anë të një...

Lajmet e fundit