Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompromis

‘Është koha për kompromis’, Soreca apel Qeverisë dhe Opozitës: Takohuni në mes të urës

Ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca ka qenë i pranishëm në aktivitetin e përurimit të sistemit të deklarimit të pasurive. Soreca...

Deklarata e Vuçiç: Do bëjmë kompromis me Kosovën, nëse shfuqizohet taksa

Presidenti Aleksandër Vuçiç, është shprehur së fundmi se nëse Kosova e shfuqizon taksën, Serbia do të përpiqet të bëjë kompromis. ...

Marrëveshja Greqi-Maqedoni, Hahn: Kompromis ku të gjithë marrin diçka

Pas marrëveshjes për zgjidhjen e kontestit të emrit mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut kryekomisioneri Johannes Hahn është shprehur se duhej shumë kohë dhe...

Lajmet e fundit