Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

kompliment

Getinjo i bën super kompliment, shikoni përgjigjen indiferente të Kejvinës (Foto)

Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ish-velina është e njohur për bukurinë e saj dhe...

Fansi i lutet për një kompliment, Arbana Osmani i jep përgjigjen epike (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka njoftuar se do të nxjerrë librin e saj të dytë me gatime. Këtë lajm ajo e ka ndarë...

Rasheli na prezanton me ‘çunin më të bukur në botë’, të gjithë e njohim. Ja si reagon ai pas komplimentit (VIDEO)

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e “Duplex Shoë” dhe mesa duket ka krijuar marrëdhënie të mira me kolegët e saj. Këtë e...

Lajmet e fundit