Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompleksi

E bujshme/ Një super projekt për kompleksin “Dinamo”, ja cila është surpriza e FSHF-së

Kompleksi “Dinamo” në zemër të kryeqytetit edhe për pak kohë do të mbetet i shfrytëzueshëm nga ekipe të ndryshme, grupmosha që bëjnë stërvitje apo...

Gazetarja denoncon gjendjen e rëndë te “Kompleksi Dinamo”: Veliaj është njoftuar por nuk reagon

Gazetarja Blerina Gjoka ka denoncuar gjëndjen e rëndë te “Kompleksi Dinamo”, aty ku mbeturinat kanë pushtuar të gjithë zonën, ndërsa nga Bashkia e Tiranës...

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket kompleksi dhe stadiumi i ri i Partizanit

Janë publikuar fotot e projektit të kompleksit sportiv dhe stadiumit të ri të Partizanit. Punimet kanë nisur që prej 3 javësh dhe nga fotot...

Përdorte bidona vaji për ndërtimin e kompleksit, 39 persona humbin jetën, më shumë se 100 nën rrënoja

Arrestohet ndërtuesi i kompleksit Golden Dragon në Taiwan, ku 39 persona humbën jetën, pas tërmetit me magnitudë 6.4 ballë, ndërkohë që rreth 100 njerëz...

Shenjat dhe komplekset psikologjike që ka secila prej tyre

Dashi: Kompleksi i egos; mendon se është qendra e Universit dhe se dëshirat e tij duhet të realizohen në moment ndërkohë që të tjeret...

Lajmet e fundit