Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompleksi turistik gjileke

Berisha: Ja sarajet e Olsit dhe Edi Ramës buzë detit (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon Edi Ramën se i ka dhënë leje për ndërtimin e një kompleksi gjigand në fshatin Gjilekë të Himarës. Beirsha nuk...

Lajmet e fundit