Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

kompleksi partizani

Balla tregon DOSJEN që ka çuar PERSONALISHT në SPAK kundër Berishës: S’ka dyshim që ka vepra penale aty!

Kreu i Gurpit Parlamentar të Partisë Socialiste thotë se ka dorëzuar personalisht dy dosje ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe disa vite më pas SPAK...

Jamarbër Malltezi akuzon qeverinë për tokat në Hamallaj, i kthehet ashpër Erion Braçe: Ty dhe sojin tënd nuk do t’ju fal! Pse do që...

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar qeverinë se po jep tokat turistike në...

Jamarbër Malltezi i përgjigjet Ben Blushit për Kompleksin “Partizani”: Të kam hedhur në gjyq për shpifje, kemi marrë tokat që na takonin denbabaden

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi i përgjigjet Ben Blushit për një emision investigativ për pronësinë e Kompleksit “Partizani”. Ai thotë se ato...

Lajmet e fundit