Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompleksi i rames ne himare

Berisha: Ja sarajet e Olsit dhe Edi Ramës buzë detit (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon Edi Ramën se i ka dhënë leje për ndërtimin e një kompleksi gjigand në fshatin Gjilekë të Himarës. Beirsha nuk...

Lajmet e fundit