Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

kompleks

Kompania e aktorit Gazmend Paja merr 133 mijë m2 tokë në Dhërmi, kompleksi ku do investohen 13.8 milionë euro

Gazmend Paja, aktori i njohur i humorit është investitor strategjik në bregdetin e jugut. Kompani e tij ‘Ecotech Energy Services’ së bashku me kompaninë...

Evakuime të fshehta dhe prishje të planifikuara: Si e la CIA bazën e saj të fundit në Afganistan

Një hetim i “nytimes” tregon se si një kompleks sekret në verilindje të Kabulit, vendi i quajtur  “Gropa e Kripës”, ku CIA më parë...

‘Presim që ky qytet të hyjë në hartat turistike’, del VIDEO e Parkut Arkeologjik të Finiqit, zbulohet kompleksi i madh monumental

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka filluar me publikimin e pamjeve të Parkut Arkeologjik të Finiqit. Arkeologët shprehen se...


Lajmet e fundit