Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompleks novosele

Zbulohet projekti: Kompleks gjigant turistik me vlerë 700 milion euro në Novoselë

Pas incentivave të qeverisë që përjashtojnë hotelet me 5 yje nga tatimet për 10 vjet dhe shtimi i interesit për Shqipërinë nga të huajt,...

Lajmet e fundit