Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

komplekes

Gazetarja tregon trupin nga pishina: Pa vrap, pa trajtime, t’i lemë komplekset

Të gjithë përpiqemi gjatë gjithë vitit duke bërë ushtrime, palestër apo dieta, në mënyrë që vera të na gjejë sa më të tonifikuar dhe...

Lajmet e fundit