Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompjutera

GJEST I MADH NGA STUDIUESI/ Erald Kapri dhuron 60 kompjutera për shkollat e Pogradecit: I ktheva një borxh të vogël qytetit që më dha...

U lind dhe u rrit në Pogradec, dhe nuk mund ta harrojë kurrë qytetin që i dha aq shumë nga kultura e tij, ndaj...

Lajmet e fundit