Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompjuter

Burgjet në SHBA po ndalojnë leximin e kësaj kategorie librash, arsyeja

Departamenti i Burgjeve në shtetin e Oregonit në SHBA ka vendosur t’i ndalojë të burgosurve leximin e një sërë librash rreth teknologjisë dhe programimit,...

Teknologjia super e shpejtë USB, vjen këtë vit në kompjuter

USB-të e para me portë 3.2 do të jenë të disponueshme për kompjuterat në fund të këtij viti.   E thënë...

Shqipëria e dyta në botë për sulmet kibernetike

Shqipëria renditet e dyta në botë për numrin e lartë të sulmeve të dëmshme kibernetike. Sipas të dhënave të publikuara nga...

Lajmet e fundit