Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompesimi i pronave

Kompesimi i PRONAVE, publikohet lista me EMRAT e 618 përfituesve (FAKSIMILE)

Agjensia Shtetërore e Kadastrës ka publikuar emrat e 618 pëfituesve të kalimit të së drejtës së pronësisë dhe vlerën e shpërblimit që ata marrin....

Lajmet e fundit