Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompanite r basteve shqiperia

Publikohen emrat e 6 kompanive të basteve, të dyshuara si të përfshira në skandalin “Skënderbeu”

Pesë kompani bastesh shqiptare dhe një e aziatike përmenden në raportin e UEFA-s për skandalin ku dyshohet se është përfshirë klubi i Skënderbeut. ...

Rumani – Shqipëri, ja kë favorizojnë kompanitë e basteve

Pavarësisht se Shqipëria nuk ka arritur ansjë fitore dhe ndodhet në vendin e fundit të grupit A pa pikë, kompanitë e basteve nuk e...

Lajmet e fundit