Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompanite fituese

Shpallen kompanitë fituese për koncesionin e portit e Vlorës, do të investojnë 22.8 milionë euro

Bashkimi i katër kompanive, “Marina Projects ltd”, “Marina di Valona”, “Brunes” dhe “Ndregjoni”, është shpallur fituese për të marrë koncesionin e portit të Vlorës.Këto...

Jepet me KONCESION aeroporti i Kukësit, ja dy KOMPANITË e përzgjedhura (VENDIMI)

Jepet me koncesion aeroporti i Kukësit. Ky është vendimi i marrë ditën e sotme nga Këshilli i Ministrave. Sipas vendimit të publikuar...

Lajmet e fundit