Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompanite e naftes

Skandali: Krimi mjedisor i kompanive koncensionare të naftës

Gorishovë dhe Drenovë,  banorët : Transatlantik-u na shkatërroi shëndetin dhe tokat Banorët që jetojnë mbi vendburimet e naftës dhe gazit në...

Lajmet e fundit