Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompanite e medha

Yahoo do të blihet për 5 miliard dollarë

Operatori mobil amerikan "Verizon Communications", njoftoi se do ti blejë aksionet dhe biznesin e reklamave të "Yahoo"-s për 5 miliardë dollar. Sipas lajmit të...

Nga Vilma Nushi te familja Hoxha, cilat janë 50 kompanitë e mëdha me pronare femra

Cilat janë 50 kompanitë më të mëdha në vend, sipas xhiros vjetore 2014-2015, që janë të paktën 30% në pronësi të femrave. Nga Vilma...

“Panama Papers”, Bashkimi Europian detyron kompanitë e mëdha të bëjnë publike taksat

Bashkimi Europian ka në plan të detyrojë çdo kompani të madhe të bëjnë publike informacione rreth tatim-taksave. Planet e BE-së do të...

Lajmet e fundit