Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompania ushqimore

Koronavirusi, kompania e madhe ushqimore kufizon shitjet e artikujve kryesorë

Tesco, një nga kompanitë më të mëdha të artikujve ushqimorë në Britani, ka filluar të kufizojë shitjet e artikujve kryesorë dhe sendeve shtëpiake, si...

Lajmet e fundit