Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kompania turke

Qeveria Shqiptare 10 milion dollarë për kompaninë turke të vaksinave, ndryshon marrëveshja: Prodhimi do jetë kinez, paketimi do bëhet në Turqi

Qeveria Shqiptare do t’i japë 10 milion dollarë kompanisë turke që merret me shpërndarjen e vaksinave kineze Sinovac. Mësohet se dhe marrëveshja mes shtetit...

Lajmet e fundit