Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompania plus

Kompania PLUS u dërgon SMS 208 mijë abonentëve: Prefiksi juaj do mbyllet (E PLOTË)

Pas shpalljes së falimentit dhe mbylljes së kompanisë Plus, të gjithë abonentët e kësaj kompanie duhet që të drejtohen në një tjetër kompani telefonike....

Kompania PLUS falimentoi por 208 mijë abonetët përballen me të PAPRITURËN

Tregu i telefonisë celulare ka mbetur me tre operatorë pas falimentimit të kompanisë Plus. Autoriteti i Konkurrencës ka miratuar transferimin e...

Të enjten përcaktohet fati i kompanisë ‘Plus’

Kompania “Plus Communication” Sh.a, e cila ofron shërbime të telefonisë së lëvizshme në Shqipëri me mbi 400 mijë abonentë, pritet të shitet. ...

Lajmet e fundit