Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompania minerare

Kompania që gjeti ar dhe argjend në Mirditë, fiton licensën e Rehovës me 2 milion ton bakër i cilësisë së lartë

Ministria e Energjisë dhe Industrisë i ka dhënë licencën kompanisë minerare Tirex Resources Ltd. për nxjerrjen e bakrit të cilësisë së lartë nga nëntoka...

Lajmet e fundit