Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kompania Fusha

Shpëton godina e Teatrit Kombëtar? Arkitekti danez u përplas me ndërtuesin shqiptar, ja pse u tërhoq

Një portal online që drejtohet nga Neritan Sejamini, ish-këshilltar i Sali Berishës gjatë mandatit të parë në kohën kur ishte kryeministër pretendon se arkitekti...

“Fusha” merr 8 mijë metër katror të truallit të Teatrit”, Vokshi thirrje Metës: Mos hap rrugë

Dy deputetet e Partisë Demokratike, Albana Vokshi dhe Dhurata Çupi, kanë firmosur peticionin për të kundërshtuar shembjen e Teatrit Kombëtar, ndërkohë u kanë bërë...

Lajmet e fundit