Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kompania e madhe mediatike ndahet në dy ekrane, shtohet dhe një kanal i ri

Kompania e madhe mediatike ndahet në dy ekrane, shtohet dhe një kanal i ri

Grupi i madh mediatik Yldon Media Grup do të sjellë këtë sezon të ri ndryshime të rëndësishme, dhe jo vetëm në programacion. ...

Lajmet e fundit