Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Kompania Boeing

Kompania Boeing pranon gabimin në aksidentin e 737 MAX, kërkon falje publike për viktimat

Kompania e gjigandit ajror Boeing, ka pranuar zyrtarisht gabimin në sistemin e avionit Boeing 737 MAX i cili u rrëzua dhe tragjikisht ndrruan jetë...

Lajmet e fundit