Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kompania 3R

Historia e Myrvete Dukës që humbi jetën në landfillin e Sharrës, familjarët: Punonte turni i tretë për të siguruar bukën e gojës

Myrvete Duka, nënë e katër fëmijëve humbi tragjikisht jetën më 26 nëntor të vitit 2015 teksa punonte në Landfillin e Sharrës. ...

Skandali/ Landfilli i Sharrës një “gropë vdekjesh”, një grua u vra 6 muaj më parë, ngjarja u mbajt e fshehtë

Para Ardit Gjoklajt, 17 vjeç, një tjetër person ka humbur jetën në landfillin e Sharrës, por për këtë ngjarje shumë pak janë në dijeni...

Publikohet dëshmia e përgjegjësit të turnit: Arditi dhe vëllai i tij 15 vjeç punonin në të zezë në Sharrë

Ardit Gjoklaj, 17 vjeçari që gjeti vdekjen në landifillin e sharrës ka qenë i punësuar në të zezë nga kompania 3R që administrohej nga...

Thellohet skandali – Të paktën 124 vetë punuan si klandestinë në landfillin e Sharrës

Kompania private ‘3R’ që menaxhonte landfillin e Sharrës ka patur vetëm 76 persona të punësuar të regjistruar në këtë aktivitet. Një burim...

Lajmet e fundit