Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kompani private

Vidhet një kompani private gjatë natës në Durrës, në pranga roja, nuk monitoroi kamerat dhe nuk njoftoi policinë

Një kompani private ka rënë preh e grabitjes mbrëmjen e djeshme në Durrës. Bëhet me dije se autorët kanë marrë një sasi të konsiderushme parashë....

Lajmet e fundit